Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 1. Úvod
 2. SW pro výšivky
 3. SW ERA Stitch Liberty 17

SW ERA Stitch Liberty 17

SW ERA Stitch Liberty 17 Stitch ERA LIBERTY 17 je plně profesionání program pro tvorbu a práci s výšivkami. Balení obsahuje hardwarový USB klíč, progr... celý popis
Dostupnost
do 7 dnů
27 380 Kč
22 628 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:099
Kompletní specifikace

SW ERA Stitch Liberty 17

Stitch ERA LIBERTY 17 je plně profesionání program pro tvorbu a práci s výšivkami. Balení obsahuje hardwarový USB klíč, program můžete nainstalovat až na 3 počítače a pracovat zrovna tam, kde máte USB klíč. Program nemá žádné časové omezení. Můžete s ním zpracovávat a vytvářet nádherné výšivky.

Program je celý v češtině a jeho součástí je i český DVD videonávod s 5ti hodinami výuky!

Toto žádný jiný software nemá! Samozřejmostí je pak český PDF návod.

Nejdůležitější funkce

 • jednoduchá tvorba nápisů včetně české diakritiky a všech dostupných fontů
 • tvorba monogramů
 • křížková výšivka (cross stitch)
 • otáčení a zrcadlení výšivek
 • slučování více vzorů k sobě na obrazovce počítače
 • import výšivek z různých formátů šicích strojů
 • export ve formátu přímo pro váš vyšívací stroj
 • práce s barvami, konverze a exporty různých formátů výšivek 
 • generování stehů pro podklady a obrysy
 • automatická digitalizace výšivek, fotografií
 • automatické vytváření vzorů z obrázku
 • součástí této verze jsou i výuková DVD v češtině !

Funguje na následujících operačních systémech: Microsoft® Windows® Vista (Home Premium, superior), Microsoft® Windows® 7 (Home Premium,superior) , Microsoft® Windows® 8 (Home Premium, superior) ,Microsoft® Windows® 10 (Home Premium, superior) 

Při koupi zároveň s vyšívacím strojem jsme schopni vám dát plnou verzi Era Liberty 17 za zvýhodněnou cenu !

Jednoduchá tvorba nápisů

Software Era LIBERTY 17 má pro vaši tvorbu nápisů mnoho předdigitalizovaných druhů písma a navíc vám umožňuje použít jakýkoliv TrueType font - neboli jakýkoliv druh písma, který máte nainstalovaný ve vašem počítači. Narozdíl od jiných programů pro Eru není problém česká diakritika-  háčky a čárky záleží jenom  na tom, kolik fontů si nahrajete do počítače! Vytvářejte texty bez omezení!
Program umožňuje text dávat na křivku, do kruhu, upravovat jeho velikost, tučné písmo i kurzívu změníte jedním klikem myši. Můžete si libovolně nastavit vzdálenost mezi znaky písma, mezi slovy i mezi řádky! Druh výplně je pouze na vás, během několika sekund vytvoříte i aplikaci čísla na záda fotbalového dresu :)

Tvorba monogramů

Monogramové nášivky v erbech nebo ozdobné monogramy na holčičí saka budou pro vás s předdefinovanými ozdobnými monogramy otázkou okamžiku! 
Vyberete si pouze styl a monogram je za pár vteřin připravený na vyšívání.

Práce s hotovou výšivkou

Máte koupenou výšivku a potřebujete ji zmenšit? Není problém :)
Otáčení, zrcadlení a slučování hotových výšivek je v softwaru Era Liberty hračka. U výšivky můžete i přepočítat stehy po změně velikosti!

Kopírování vzorů

Chcete ve velkém rámečku vyšít malý vzor - nášivku a chcete jich vyšívat třeba 20 najednou v jednom rámečku? Není problém. Software vám sám nasází vzory do řad a sloupců vedle sebe a spojí barvy tak, abyste nemuseli zbytečně měnit nitě! Toto samotný vyšívací stroj neumí :)

Tvorba vlastních výšivek - autodigitalizace i ruční kreslení

Mnohé vyšívací softwary umí tvořit výšivky z obrázků pouze automatickou digitalizací. Je to báječný nástroj, který z obrázku sám vytvoří potřebné tvary, oblasti a linie a vytvoří vám z obrázku vyšívací vzor během chvilky.
Po automatické digitalizaci je pak důležité i mít možnost vzory ručně editovat a upravovat, tím si několika jednoduchými úpravami můžete udělat z automatem udělané výšivky vzor, který bude vypadat opravdu profesionálně.
Plná možnost editace je základním kamenem tvorby profesionálně vypadajících výšivek

Práce s vektory

Software Era Liberty umožňuje import vektorů v mnoha formátech a navíc umí přímo přenášet vektory z aplikací Corel Draw nebo Adobe Illustrator. Software v sobě má vlastní systém pro práci s vektory, který zvládne vektory generovat z obrázků, z vyšívacích vzorů i importovat přímo. Přímo v aplikaci Era Stitch Liberty můžete vektory sami vytvářet, ručně kreslit křivky a zvolit si, zda chcete volnou křivku nebo bezierovu křivku. Vektory můžete přímo v aplikaci kombinovat - dělat jejich průniky i doplňky a tento nástroj je velice silný i pro úpravu generovaných výšivek.

Aplikace

Mezi druhy výšivek, které se softwarem Era lze tvořit, patří samozřejmě i aplikace - výšivky, které na stávající podklad přišijí druhou barevnou látku a po obstřižení přišitého materiálu látku obšijí dokonalým saténovým stehem. Takové rohy na šicím stroji nikdy neuděláte!

Krajky

V softwaru Era Liberty uděláte bez problémů i krajkové samonosné šperky a dekorace. Můžete dělat krajkové výšivky na rozpustný vliselín nebo vyšívat Richelieu výšivky.

Ozdobné výplně

Plochy můžete vyplňovat širokou nabídkou klasických, pružných i ozdobných výplňových vzorů. Software má k dispozici spoustu předdigitalizovaných výplní. Plochy můžete vyplňovat i ozdobnými stehy, vyšívat je hvězdičkami, dělat výplně pro krajky, výplně letokruhů nebo spirály. Vaší tvořivosti se meze nekladou a Era nabízí krásné vzory pro redwork i pro vyšívání dětských výšivek nebo log firem. Specielní druh výplně je pružný steh respektující směr tvaru, ať už vyšijete písmena saténovým nebo výplňovým stehem, vždy budou správně házet světlo.

Křížková výšivka

Věděli jste, že na vyšívacím stroji můžete vyšívat i křížkem? V softwaru Era Stitch Liberty si můžete vytvořit křížkové výšivky z libovolných obrázků a překvapit všechny nevšedními výšivkami.

Zboží zařazeno v kategoriích

Lada, legendární české šicí stroje - servis, prodej, náhradní díly pro ně. Vlastnit šicí stroje značky LADA znamená mít moderní šicí stroje nadčasového designu a s řadou speciálních funkcí pro vyjádření Vaší osobnosti. Svatební výzdoba, svatební dekorace či svatební oznámení z našeho salonu v Brně.

Kde nás najdete

Krapkova 10, 779 00 Olomouc


Kontakty
Lada šicí stroje, s.r.o.
 
 
 
 
 
     
Logo
© 2022 ladasicistroje Všechna práva vyhrazena.