Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. SOUČASNOST
Současnost značky Lada

V současné době nabízí Lada šicí stroje, které jsou vyrobeny podle nejmodernějších trendů a požadavků současných zákazníků. Jsme si vědomi tradice a proslulé spolehlivosti, díky které se šicí stroje se značkou Lada dokázaly prosadit proti konkurenci a snažíme se na tuto tradici beze zbytku navázat. Naším prvořadým cílem je vyrábět nejen kvalitní šicí stroje, ale poskytovat řadu nadstandardních služeb, mezi které patří pětiletá záruka bez nutnosti jakýchkoliv povinných prohlídek a registrací v nejrůznějších klubech nebo spolcích kde bývá zákazník často zatěžován spoustou nevyžádaných nabídek zboží a služeb.

Velkou výhodou kterou poskytujeme našim zákazníkům je jistota záručních a pozáručních oprav, které zajišťujeme přímo v našem firemním servisu. Každý zákazník má jistotu kvalitního servisu přímo od výrobce. 

LADA využívá při konstrukci všech svých nových modelů šicích strojů svoji filozofii "KVALITA ZA PŘIJATELNOU CENU" a výsledkem jsou šicí stroje, které jsou nejen kvalitní a jednoduché na obsluhu, ale mají i snadnou údržbu a nízké provozní náklady.

 Vlastnit šicí stroj značky LADA znamená mít moderní šicí stroj nadčasového designu a s řadou speciálních funkcí pro vyjádření Vaší osobnosti.

Lada, legendární české šicí stroje - servis, prodej, náhradní díly pro ně. Vlastnit šicí stroje značky LADA znamená mít moderní šicí stroje nadčasového designu a s řadou speciálních funkcí pro vyjádření Vaší osobnosti. Svatební výzdoba, svatební dekorace či svatební oznámení z našeho salonu v Brně.

Kde nás najdete

Krapkova 10, 779 00 Olomouc


Kontakty
Lada šicí stroje, s.r.o.
 
 
 
 
 
     
Logo
© 2022 ladasicistroje Všechna práva vyhrazena.