Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. KOMFORTNÍ ZÁRUKA

Vážení zákazníci,

dovolujeme si vám nabídnout pro šicí stroje Lada prodávané v našem e-shopuwww.ladasicistroje.czspeciální zvýhodněné podmínky záručního servisu, které zahrnují vyzvednutí stroje u vás doma, jeho opravu a odeslání zpět k vám na naše náklady.

V případě poruchy v záruční době stačí jednoduše zavolat na naši bezplatnou zákaznickou linku 800 100 687, sdělit potřebné údaje a nachystat stroj pro přepravu. O více se starat nemusíte !

Stroj si u vás vyzvedne přepravce, zdarma jej odveze k nám, zdarma jej opravíme a zdarma přivezeme zpět v co nejkratší době.

Postup pro vyřízení záruční opravy :

1. V případě poruchy šicího stroje v záruční době si připravíte záruční list se všemi údaji.

2. Na bezplatné zákaznické lince 800 100 687 nahlásíte typ závady. (V případě, že servisní technik zjistí, že se jedná o závadu kterou lze snadno odstranit ve spolupráci s vámi, může vám pomoci bez zbytečné přepravy stroje).

3. Dohodnete se servisním technikem den, kdy může přepravce stroj vyzvednout, a přesnou adresu, kde bude stroj  připraven (u vás doma, v zaměstnání, u sousedů nebo příbuzných) a nahlásíte vaši adresu, e-mail a telefonní kontakt, na který vám bude volat přepravce.

4. Stroj zabalíte nejlépe do původní krabice s originálními vycpávkami, přiložíte záruční list (nebo jeho kopii) a v dohodnutém čase jej předáte dopravci.

 

 

Lada, legendární české šicí stroje - servis, prodej, náhradní díly pro ně. Vlastnit šicí stroje značky LADA znamená mít moderní šicí stroje nadčasového designu a s řadou speciálních funkcí pro vyjádření Vaší osobnosti. Svatební výzdoba, svatební dekorace či svatební oznámení z našeho salonu v Brně.

Kde nás najdete

Krapkova 10, 779 00 Olomouc


Kontakty
Lada šicí stroje, s.r.o.
 
 
 
 
 
     
Logo
© 2022 ladasicistroje Všechna práva vyhrazena.