Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. PREVENTIVNÍ PROHLÍDKA

Vážení zákazníci,

dovolujeme si vám nabídnout nadstandardní službu "Preventivní prohlídka". Jedná se o běžné seřízení, vyčištění a promazání celého šicího stroje kdykoliv během záruční doby.

V případě, že koupíte šicí stroj na www.ladasicistroje.cz garantujeme vám bezplatnou kontrolu a seřízení. Stačí, když stroj dopravíte k nám na adresu LADA šicí stroje s.r.o., Krapkova 10, 779 00 Olomouc a zbytek necháte na nás, neplatíte prohlídku, seřízení a vyčištění šicího stroje a neplatíte ani dopravu stroje zpět k vám domů.

Podmínky pro Preventivní prohlídku zdarma:
Stroj musí být zakoupen v internetovém obchodu www.ladasicistroje.cz (neplatí pro Slovenské zákazníky, nejsme schopni zaručit dopravu zpět zdarma, pouze servis)

Stroj musí být zaslán kompletní v originální krabici s originálními vnitřními vycpávkami, které garantují nepoškození přístroje.
Právo na preventivní prohlídku zdarma můžete uplatnit kdykoliv během záruční doby.

Postup při vyřízení Preventivní prohlídky zdarma:
Stroj zabalíte do původní krabice s originálními vycpávkami, přiložíte záruční list (nebo jeho kopii) a fakturu a odešlete nebo přivezete na adresu LADA šicí stroje, s.r.o., Krapkova 10, 779 00 Olomouc.

Pro více informací volejte zdarma naši zákaznickou linku 800 100 687.

Lada, legendární české šicí stroje - servis, prodej, náhradní díly pro ně. Vlastnit šicí stroje značky LADA znamená mít moderní šicí stroje nadčasového designu a s řadou speciálních funkcí pro vyjádření Vaší osobnosti. Svatební výzdoba, svatební dekorace či svatební oznámení z našeho salonu v Brně.

Kde nás najdete

Krapkova 10, 779 00 Olomouc


Kontakty
Lada šicí stroje, s.r.o.
 
 
 
 
 
     
Logo
© 2022 ladasicistroje Všechna práva vyhrazena.